unstoppableFIVE™
ZA SUDIJU ! Za-hom10
unstoppableFIVE™
ZA SUDIJU ! Za-hom10
unstoppableFIVE™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

unstoppableFIVE™

unstoppableFIVE™
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Gost dobrodosao na forum unstoppableFIVE™️

 

 ZA SUDIJU !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
uLtimate | KoKaIn.




Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.07.2011

ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! EmptyUto Avg 02, 2011 12:55 am

Ovako prvo ti meni reci koji cu ti kurac ja uplodovat SS-ove sa smoke runde ako uopce nismo igrali i ako uopce nam protivnici nisu dosli , sta je bilo na
zagrijavanju se moji igraci medjusobno ubijali kroz smokove ? Brate , nemoj da trazite SS-ove ukoliko mec nije odigran , Pozdrav od uLtimate TEAM-a Very Happy

I napravi jebeni forum da se mogu stavljati imageshack linkovi , trazite slike a ne mogu se linkovi ostavljat na forumu o_0 LOL !
Nazad na vrh Ići dole
PrCk0_KING
Admin
Admin



Broj poruka : 288
Datum upisa : 13.05.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! EmptyUto Avg 02, 2011 1:27 am

JOJ STO STE GLUPI DECO AE MI RECITE KOLIKO VI GODINA IMATE JER JA KOLIKO VIDIM NA OVOJ LIGI SAMO DECA ISPOD 10 GOD IGRAJU!!! 1. LINK NEMOZES NI NA JEDNOM FORUMU VISE DA STAVLJAS NEGO MORAS ISPRED ZA SUDIJU ! Pa link ILI NA IKONICU DA JE ODMA OTVORI MAJMUNE MALI ZNAS KAO DRUGO MORAS DA STAVIS DA SE VIDI DA SI DOSAO TAKO SAM JA REKAO TAKO I MORAS!!! AKO NE AE POZ ONDA POSTO KONTAM DA STE KLINCI JER NEMATE POJMA NI KAKO SE SS STAVLJA KO VECINA NA OVOJ LIGI PS SUDIJD .!.
Nazad na vrh Ići dole
https://un5-team.forumsr.net
uLtimate | KoKaIn.




Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.07.2011

ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! EmptyUto Avg 02, 2011 2:31 am

slsuaj mali idiote , imam godina dovoljno da ti mogu biti otac, i igram cs-a toliko da ti mogu biti profesor ,
i svoje frustracije lijeci negdje drugo klinac , kad napravis forum kako
treba onda mi se javi a ne da gluposti pises na svome forumu , udjes fino na forum od ultimate TEAM--a pa ces vdijeti mogu li se linkovi paste idolu!

I ne smaraj vise -.-'
Nazad na vrh Ići dole
PrCk0_KING
Admin
Admin



Broj poruka : 288
Datum upisa : 13.05.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! EmptyUto Avg 02, 2011 3:06 am

ma ok lowaro ae svi mogu samo ti nemozes bravo vidi se koliko igras i ja sve preko toga upload uzmes direktni link stavis onamo za ikonicu da automacki odma otvara kad neko udje u poruku i to ti je to al ae ako to neznas onda stvarno mi mozes biti profesor.....
Nazad na vrh Ići dole
https://un5-team.forumsr.net
uLtimate | KoKaIn.




Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.07.2011

ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! EmptyČet Avg 04, 2011 2:03 am

"ONAMO" ????????? Djecak nauci pravopis pa onda pisi .... Sad pozdrav smaras -.-'
Nazad na vrh Ići dole
PrCk0_KING
Admin
Admin



Broj poruka : 288
Datum upisa : 13.05.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! EmptyČet Avg 04, 2011 2:08 am

ae samo mi objasni sto o pravopisu samo znas da pricas a tema je o tome da ti nemozes da upload SS-ove ali ok ne razumem sto se pravis da si sad pametan ja nisam rekao da znam pisati niti pricati nego o tome se radi da svi mogu ali jedino ti nemozes i sad kao ti si pametan jer ja nisam napisao nesto kako treba lol...
Nazad na vrh Ići dole
https://un5-team.forumsr.net
Sponsored content





ZA SUDIJU ! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA SUDIJU !   ZA SUDIJU ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZA SUDIJU !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
unstoppableFIVE™ :: unstoppableFIVE™ Liga :: unstoppableFIVE™ Play4fun liga :: unstoppableFIVE™ Diskusije-
Skoči na: